Nabídka psů
134
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-134,bridge-core-2.7.5,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.3,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-26.0,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-8
 

Nabídka psů

Hledáme pejskům nové milující majitele.

Altar

Pohlaví Pes
Rasa Kříženec
Věk 12 let
Místo nálezu Nalezen v Kroměříži, 23.6.2013

Temperamentní, sebevědomý pes. V útulku je bohužel už sedmým rokem. Bude potřebovat zkušeného majitele a důsledné vedení. Líbit se mu bude volně na dvorku nebo zahradě se zateplenou boudou. Nedoporučujeme k jinému psovi.

Brit

Pohlaví Pes
Rasa Kříženec
Věk 11 let
Místo nálezu Nalezen v Kroměříži, 26.6.2014

Asi 11-ti letý kříženec střední velikosti. Vhodný pro zkušené majitele. K cizím lidem je nedůvěřivý, při manipulaci, která se mu nelíbí se dokáže po člověku ohnat. K lidem, které dobře zná je kontaktní a rád se nechá hladit. Na vodítku chodí hezky, ostatních psů si nevšímá.

Farao

Pohlaví Pes
Rasa Kříženec
Věk 10 let
Místo nálezu Nalezen v Kroměříži, 25.11.2014

FARAO byl poprvé přijat v srpnu 2012, byl dvakrát v adopci a dvakrát ho vrátili. Je temperamentní, sebevědomý. Potřebuje zkušeného pána, který bude důsledný a stanoví mu jasná pravidla, potom z něj bude skvělý psí parťák, který se rád mazlí a svého pána si spolehlivě ohlídá.

Tombo

Pohlaví Pes
Rasa Kříženec
Věk 5 let
Místo nálezu Nalezen v Kroměříži, 27.11.2018

TOMBO – kříženec menší velikosti, pes. Věk 5 let, váha 10 kg. K cizím lidem je nedůvěřivý, potřebuje si zvyknout na nové prostředí a lidi. Na vodítku moc naučený není, ale vše se dá naučit. Je dominantní, už jednou byl v adopci a byl vrácen kvůli agresivitě. Vhodný na dvorek nebo zahrádku. Nalezen v Kroměříži.

PIŠTA

Pohlaví Pes
Rasa Kříženec střední velikosti
Věk 4 roky
Místo nálezu Nalezen v Kroměříži, 11.3.2022

PIŠTA – asi 4 letý pes, kříženec střední velikosti, váha 15 kg. Je to aktivní, sebevědomý pes, vhodný ke zkušenému chovateli. K lidem je kamarádský, ale pokud se mu něco nelíbí, dokáže kousnout. Ostatní psy moc nemusí. V případě pobytu na zahradě bude potřebovat dobře oplocený a zabezpečený pozemek. Nedoporučujeme jej k dětem. Byl nalezen v Kroměříži.

Nut

Pohlaví Pes
Rasa Kříženec
Věk 4 roky
Místo nálezu Nalezen v Kroměříži, 30.10.2019

NUT – kříženec, pes. Věk 4 roky, váha 23 kg. Sebevědomý pes vhodný ke zkušenemu chovateli. Na vodíku pěkně chodí a na vycházce si ostatních psů nevšímá. Byl nalezen v Kroměříži. Vhodný na dvorek nebo zahradu s dobře zateplenou boudou.

Máte otázky ohledně pejsků? napište nám.
Máte otázky ohledně pejsků? napište nám.