Nabídka psů
134
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-134,bridge-core-2.7.5,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.3,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-26.0,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-8
 

Nabídka psů

Hledáme pejskům nové milující majitele.

Altar

Pohlaví Pes
Rasa Kříženec
Věk 12 let
Místo nálezu Nalezen v Kroměříži, 23.6.2013

Temperamentní, sebevědomý pes. V útulku je bohužel už sedmým rokem. Bude potřebovat zkušeného majitele a důsledné vedení. Líbit se mu bude volně na dvorku nebo zahradě se zateplenou boudou. Nedoporučujeme k jinému psovi.

Brit

Pohlaví Pes
Rasa Kříženec
Věk 11 let
Místo nálezu Nalezen v Kroměříži, 26.6.2014

Asi 11-ti letý kříženec střední velikosti. Vhodný pro zkušené majitele. K cizím lidem je nedůvěřivý, při manipulaci, která se mu nelíbí se dokáže po člověku ohnat. K lidem, které dobře zná je kontaktní a rád se nechá hladit. Na vodítku chodí hezky, ostatních psů si nevšímá.

Nut

Pohlaví Pes
Rasa Kříženec
Věk 4 roky
Místo nálezu Nalezen v Kroměříži, 30.10.2019

NUT – kříženec, pes. Věk 4 roky, váha 23 kg. Sebevědomý pes vhodný ke zkušenemu chovateli. Na vodíku pěkně chodí a na vycházce si ostatních psů nevšímá. Byl nalezen v Kroměříži. Vhodný na dvorek nebo zahradu s dobře zateplenou boudou.

MARLY

Pohlaví Pes
Rasa Kříženec střední velikosti
Věk 6 let
Místo nálezu Nalezen v Kroměříži, 16.9.2022
MARLY – asi 6-ti letý kříženec střední velikosti, 25kg. Aktivní a temperamentní pejsek. Bude potřebovat aktivního a důsledného majitele, který mu dá pevný řád a bude se mu dostatečně věnovat. Marly má totiž energie opravdu na rozdávání a potřebuje zaměstnat, aby nevymýšlel lumpárny. Hodil by se skvěle třeba i na psí sporty. Miluje vodu, dlouhé vycházky a společnost lidí. Ostatních psů si většinou nevšímá. Ale nedoporučujeme jej ke kočkám, slepicím či jiným drobným zvířatům, má totiž silné lovecké pudy. Pokud by měl být na zahradě, potřebuje opravdu dobře zabezpečený pozemek, protože má tendence utíkat. Právě kvůli útěkům z pozemku byl vrácen z adopce. Zvládne i pobyt v bytě, je čistotný a nemá tendence ničit věci.

PIŠTA

Pohlaví Pes
Rasa Kříženec střední velikosti
Věk 4 roky
Místo nálezu Nalezen v Kroměříži, 11.3.2022

PIŠTA – asi 4 letý pes, kříženec střední velikosti, váha 15 kg. Je to aktivní, sebevědomý pes, vhodný ke zkušenému chovateli. K lidem je kamarádský, ale pokud se mu něco nelíbí, dokáže kousnout. Ostatní psy moc nemusí. V případě pobytu na zahradě bude potřebovat dobře oplocený a zabezpečený pozemek. Nedoporučujeme jej k dětem. Byl nalezen v Kroměříži.

Máte otázky ohledně pejsků? napište nám.
Máte otázky ohledně pejsků? napište nám.