Nabídka psů
134
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-134,bridge-core-2.7.5,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.3,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-26.0,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-8
 

Nabídka psů

Hledáme pejskům nové milující majitele.

Altar

Pohlaví Pes
Rasa Kříženec
Věk 13 let
Místo nálezu Nalezen v Kroměříži, 23.6.2013

Temperamentní, sebevědomý pes. V útulku je bohužel už sedmým rokem. Bude potřebovat zkušeného majitele a důsledné vedení. Líbit se mu bude volně na dvorku nebo zahradě se zateplenou boudou. Nedoporučujeme k jinému psovi.

Brit

Pohlaví Pes
Rasa Kříženec
Věk 12 let
Místo nálezu Nalezen v Kroměříži, 26.6.2014

Asi 11-ti letý kříženec střední velikosti. Vhodný pro zkušené majitele. K cizím lidem je nedůvěřivý, při manipulaci, která se mu nelíbí se dokáže po člověku ohnat. K lidem, které dobře zná je kontaktní a rád se nechá hladit. Na vodítku chodí hezky, ostatních psů si nevšímá.

Nut

Pohlaví Pes
Rasa Kříženec
Věk 6 let
Místo nálezu Nalezen v Kroměříži, 30.10.2019

NUT – kříženec, pes. Věk 4 roky, váha 23 kg. Sebevědomý pes vhodný ke zkušenemu chovateli. Na vodíku pěkně chodí a na vycházce si ostatních psů nevšímá. Byl nalezen v Kroměříži. Vhodný na dvorek nebo zahradu s dobře zateplenou boudou.

MARLY

Pohlaví Pes
Rasa Kříženec střední velikosti
Věk 7 let
Místo nálezu Nalezen v Kroměříži, 16.9.2022
MARLY – asi 6-ti letý kříženec střední velikosti, 25kg. Aktivní a temperamentní pejsek. Bude potřebovat aktivního a důsledného majitele, který mu dá pevný řád a bude se mu dostatečně věnovat. Marly má totiž energie opravdu na rozdávání a potřebuje zaměstnat, aby nevymýšlel lumpárny. Hodil by se skvěle třeba i na psí sporty. Miluje vodu, dlouhé vycházky a společnost lidí. Ostatních psů si většinou nevšímá. Ale nedoporučujeme jej ke kočkám, slepicím či jiným drobným zvířatům, má totiž silné lovecké pudy. Pokud by měl být na zahradě, potřebuje opravdu dobře zabezpečený pozemek, protože má tendence utíkat. Právě kvůli útěkům z pozemku byl vrácen z adopce. Zvládne i pobyt v bytě, je čistotný a nemá tendence ničit věci.

PIŠTA

Pohlaví Pes
Rasa Kříženec střední velikosti
Věk 4 roky
Místo nálezu Nalezen v Kroměříži, 11.3.2022

PIŠTA – asi 4 letý pes, kříženec střední velikosti, váha 15 kg. Je to aktivní, sebevědomý pes, vhodný ke zkušenému chovateli. K lidem je kamarádský, ale pokud se mu něco nelíbí, dokáže kousnout. Ostatní psy moc nemusí. V případě pobytu na zahradě bude potřebovat dobře oplocený a zabezpečený pozemek. Nedoporučujeme jej k dětem. Byl nalezen v Kroměříži.

FILIP

Pohlaví Pes
Rasa kříženec jezevčíka
Věk 4 roky
Místo nálezu Nalezen v Kroměříži, 5.10.2022
FILIP – asi 4 letý, 10-ti kilový kříženec jezevčíka. Kamarádský a kontaktní pejsek, který má rád společnost lidí. Špatně snáší samotu. V případě, že zůstane sám, vynucuje si přítomnost člověka vytím a štěkáním, proto je nutné s tím počítat, pokud by měl zůstávat sám v bytě. Filip je zvyklý na vodítko a s vycházkami nemá problém, co mu ale vadí jsou prudké rychlé pohyby a také určitá manipulace jako např. česání, koupání a veterinární ošetření, to se pak dokáže ohnat i zoubky. Proto jej raději nedoporučujeme do rodiny s malými dětmi. Je to ale ještě mladý pejsek a určitě se dokáže spoustu věcí naučit a přizpůsobit se životu v nové rodině. Nalezen v Kroměříži.

IDA

Pohlaví Fenka
Rasa Kříženec střední velikosti
Věk 7 let
Místo nálezu Pes odebrán z nevhodných podmínek, 28.11.2022

IDA – 7 let, německý ovčák. Přátelská fenka, bude ideální rodinnou společnicí. Na vodítko je zvyklá. Vůči ostaním psům není konfliktní. Není zvyklá žít v bytě, proto doporučujeme raději k domu se zahradou. Vaši zahradu pečlivě ohlídá a o každém vetřelci dá hlasitě vědět, štěkání je její velká zalíba, je potřeba s tím počítat.

REX

Pohlaví Pes
Rasa Kříženec střední velikosti
Věk 4 roky
Místo nálezu Pes odebrán z nevhodných podmínek, 28.11.2022

REX – 4 roky, německý ovčák. Přátelský pes, bude ideálním rodinným společníkem k domku se zahradou. Na vodítko je zvyklý, zvládá i základní povely. Pejsek byl odebrán z nevhodných podmínek, bude potřebovat trochu trpělivosti a klidného zacházení a bude z něj skvělý psí parťák. Vůči ostatním psům není konfliktní, ale soužití s jiným psem v domáctnosti by bylo lepší vyzkoušet.

HAGRID

Pohlaví Pes
Rasa kříženec větší velikosti
Věk 6 let
Místo nálezu Pes odebrán z nevhodných podmínek, 28.11.2022
HAGRID – 6 let, kříženec větší velikosti. Pejsek vhodný ke zkušenějšímu chovateli. K lidem je přátelský, ale bude potřebovat trpělivou a důslednou výchovu. Na vodítku zatím dost táhne. Není zvyklý žít v bytě, proto doporučujeme raději na zahradu s dobře zateplenu boudou. Vůči ostatním psům není konfliktní, ale soužití s jiným psem v domáctnost by bylo lepší vyzkoušet.
Máte otázky ohledně pejsků? napište nám.
Máte otázky ohledně pejsků? napište nám.